Krepšelis

Krepšelis

Apie mus, mūsų istorija

Elektroninės parduotuvės ™ Egnetas.LT gimtadienis 2011 metų gruodžio 01 d., Egnetas.LT veikla orientuota į kompiuterinės technikos, namų elektronikos, komunikacinės ir ryšio įrangos produktų realizaciją, užsakant prekes telefonu, paštu, internetu. Maksimalaus funkcionalumo, minimalistinės aplinkos Egnetas.LT erdvėje pastoviai atnaujinsime produktų asortimentą, siekdami suteikti savo klientams neabejotinas galimybes konkurencingomis kainomis užsakyti pačius naujausius produktus.

„EGNETAS“ UAB buvo įkurta 2011-iais metais ir nuo to laiko realizuoja išskirtinio tipo nešiojamus ir planšetinius kompiuterius, televizorius, išmaniuosius telefonus, buitinę technika.. „EGNETAS“ UAB yra autorizuotas Microsoft korporacijos partneris, ir www.egnetas.lt galima įsigyti Surface serijos nešiojamus ir planšetinius ir stacionarius kompiuterius ir originalius Surface kompiuterių priedus

„EGNETAS“ UAB yra įsikūrusi Klaipėdoje, joje dirba profesionalūs specialistai, turintys 10, 20, 30 metų patirties savo srityje, kas suteikia minčių kasdien kurti ir pateikti savo klientams išskirtinius produktus, palengvinančius mūsų visų asmeninį gyvenimą, darbo našumą ir verslo aplinka ….

„EGNETAS“ UAB kuriamo verslo sąvokos pagrindas grįstas dialogu, skaidrumu ir pagarba. Panaudosime savo sugebėjimus, žinias ir laiką dinamiškai judėdami link užsibrėžtų ateities tikslų, kuriose ne tik pelno siekimas, bet ir nesavanaudiškas noras įgyvendinti sąžiningo verslo kūrimo modelį.

Esame patikimi verslo atstovai ir savo darbo kokybę matuojame pagal klaidų nedarymo ir ypač nekartojimo principą. Mūsų vertybės:

  • Mes esame asmeniškai įsipareigoję kiekvienam klientui
  • Mes užtikriname profesionalų klientų palaikymą
  • Orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą
  • Žadame tai ką tikrai galime įvykdyti
  • Mes dirbame, laimite Jūs !

Visos teisės priklauso “EGNETAS” UAB © 2024

Plūduriuojanti facebook piktograma