Krepšelis

Krepšelis

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymas už įsigytus produktus EGNETAS.LT el.parduotuvėje 

Elektroninėje parduotuvėje Egnetas.LT už pirkinius galite atsiskaityti Jums priimtiniausiu būdu: Mokėjimais per „PayPal“ platforma, tiesiogine elektronine bankininkyste, bankiniu mokėjimo pervedimu, išsimokėtinai per lizingo bendroves. Planuojama, kad artimiausiu metu bus įmanoma mokėti už pirkinius grynaisiais pinigais užsakymo pristatymo metu.

Elektroninė bankininkystėBankLink

Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje Egnetas.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank – Interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB banko paslaugos internetu (AB „SEB bankas“), Luminor bankasLuminor | DNBLuminor | Nordea (Luminor Bank AS, Lietuvos skyrius), Šiaulių Bankas (Šiaulių bankas, AB), „Citadele“ interneto bankas (AB „Citadele bankas“), Medicinos banko E.bankininkystė („Medicinos bankas, UAB“), Danske eBankas (“Danske Bank A/S” Lietuvos filialas), LKU internetinė bankininkystė (Lietuvos centrinė kredito unija), Pirkimas išsimokėtinai su „SB Lizingu” (UAB ,,SB lizingas”), Mano GF (General Financing, UAB), Mokilizingas (Mokilizingas, AB)

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

 • Užsakymo žingsnyje „Mokėjimo informacija“ pasirinkite savo banką.
 • Sekančiame užsakymo žingsnyje „Užsakymo apžvalga” patikrinkite visus savo įvestus duomenis ir patvirtinkite savo pasirinkimą spausdami „Pateikti užsakymą“.
 • Egnetas.LT nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu metodu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Egnetas.LT elektroninę parduotuvę. Mokėjimai vykdomi tiesiogiai per banką ir prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui į banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę Egnetas.LT neperduodami.
 • Sėkmingai atlikus mokėjimą, Egnetas.LT sugeneruos užsakymo patvirtinimo dokumentą, kurį išsiųs Jums užsakymo formoje nurodytu el.pašto adresu. Patvirtinimo dokumente bus pateikta išsami užsakymo ir mokėjimo informacija.
 • Pasirinkus užsakymą su registracija, galėsite bet kuriuo metu iš savo Egnetas.LT paskyros valdymo darbalaukio atsisiųsti ir išspausdinti visus reikiamus dokumentus.

Bankinis pervedimas

Pasirinkę „Bankinis pervedimas“ atsiskaitymo metodą, įprastu būdu perveskite pinigus į EGNETAS UAB sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Egnetas.LT užsakymo numerį.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis išankstiniu banko pervedimu:

 • Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo informacija“ pasirinkite mokėjimo būdą „ Bankinis pervedimas “.
 • Sekančiame užsakymo žingsnyje „Užsakymo apžvalga” patikrinkite visus savo įvestus duomenis ir patvirtinkite užsakymą spausdami „Pateikti užsakymą“.
 • Egnetas.LT sugeneruos užsakymo patvirtinimo dokumentą, kurį išsiųs Jums užsakymo formoje nurodytu el.pašto adresu.
 • Užsakymo patvirtinimo dokumente bus pateikta informacija ir banko rekvizitai, kur reikia pervesti reikiamą pinigų sumą.
 • Pasirinkus užsakymą su registracija, galėsite bet kuriuo metu iš savo Egnetas.LT paskyros valdymo darbalaukio atsisiųsti ir išspausdinti visus reikiamus dokumentus.

Paskutinį kartą atnaujinta 2024 m. sausio 01 d.

Plūduriuojanti facebook piktograma