Krepšelis

Krepšelis

EGNETAS.LT Privatumo politika

Jus dabar esate prisijungę „EGNETAS“ UAB priklausančioje el. parduotuvėje www.Egnetas.LT

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

  • Siekdami įrodyti savo tvirtą nuostatą užtikrinti klientų privatumą, „EGNETAS“ UAB viešai atskleidžia bendrovės svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir saugojimo metodus.
  • „EGNETAS“ UAB priklausančioje Egnetas.LT elektroninėje parduotuvėje pateikiamose užsakymo formose klientų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą ir pavardę, savo telefono numerį, elektroninio pašto adresą, atsiskaitymo ir prekių pristatymo adresus). Klientų asmeniniai duomenys naudojami įsigytų prekių užsakymui formuoti, ir tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su jais susisiekti. 2011 m. gruodžio 06 d. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija bendrovei „EGNETAS“ UAB suteikė asmens duomenų valdytojo statusą. Identifikavimo kodas P4808.
  • Egnetas.LT ™ elektroninėje parduotuvėje įdiegtas SSL duomenų šifravimo sertifikatas, kuris patvirtiną realų verslo tapatumą. Kriptografinis SSL protokolas šifruoja ir užtikrina internete perduodamos informacijos, tarp naudotojo ir svetainės, apsaugą.
  • Bendrovė „EGNETAS“ UAB užtikrina asmens duomenų konfidencialumą pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus ir tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, skirtų apsaugoti asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo ar sunaikinimo ar kitokio neteisėto tvarkymo, įgyvendinimą.
  • Jei dėl šios privatumo politikos aprašymo ar Egnetas.LT elektroninėje parduotuvėje duomenų rinkimo ir saugojimo metodų Jums iškiltų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Paskutinį kartą atnaujinta 2024 m. sausio 01 d.

Plūduriuojanti facebook piktograma